Σελίδες

Παρασκευή 4 Ιουνίου 2010

Εκτιμήσεις για το Πάμε Στοίχημα...

Καλημέρα σας. Παρασκεύη σήμερα και το κουπόνι είναι μικρό. Η Βάση του είναι τα φιλικά και το κύπελλο Ιρλανδίας. Υπάρχει και ένα μόλις μάτς απο την φιλανδία και τις πρώτες πρωινές ώρες λίγκ Κάπ Ιαπωνίας.
Κάθε μέρα που περνά ερχόμαστε και ποιό κοντά στην μεγάλη γιορτή του αθλητισμού , στην διοργάνωση που θα κάνει όλο τον κόσμο να ενωθεί και να μιλά γι΄αυτήν. Σαν Σήμερα την επόμενη Παρασκεύη όλοι θα είμαστε κολλημένοι στους πρώτους αγώνες των τελικών του Παγκοσμίου Κυπέλλου. Σπίτια , Καφετέριες , Πρακτορεία θα γεμίσουν κόσμο. Όλοι θα ενωθούν και θα γίνουν ένα . Το Μουντιάλ το οποίο χαρακτηρίζεται ως η καλύτερη χαρά των αντρών απο κάθε άλλη αθλητική διοργάνωση. Μεγάλο πρόβλημα ενδέχεται να έχουν οι γυναίκες για τον επόμενο ένα μήνα...

Φιλανδία

202 Τάμπερε  Γιουν. - Λάχτι > 1,75 - 3,25 - 3,60 > U1,70 - Ο1,75

Η Τάμπερε η οποία έχασε την περασμένη βδομάδα ένα μάτς που έδειχνε οτι μπορεί να το καθαρίσει άνετα. Με δυο γρήγορα γκολ λίγο πριν το τέλος του πρώτου ημιχρόνου πήρε σαφές προβάδισμα έναντι της Γιάρο η οποία δε μείωσε στο 45΄και έτσι μπήκε ξανά στο μάτς. Στο δεύτερο ημίχρονο κοντά στο 70'  έγινε η ανατροπή και η Γιάρο έκανε το 2-2. Στην έδρα της έχει μέχρι τώρα λίγο απ΄όλα. Μία νίκη , μία ισοπαλία και μία ήττα ενώ στα γκολ  έχει ( 3-4 ) . Απο την άλλη η Λάχτι εκτός έδρας δεν πάει και άσχημα έχοντας μία νίκη και δύο ισοπαλίες . Στα γκολ κλείνει με θετικό πρόσημο
( 4-2 ) . Η Παράδοση τα δύο τελευταία χρόνια δείχνει νίκη της Λάχτι. Σε καλύτερη φόρμα η Τάμπερε απο την Λάχτι σε αυτό το διάστημα. Η Τάμπερε είναι η δεύτερη ομάδα με τα περισσότερα over φέτος. Άσος - Over