Σελίδες

Πέμπτη 23 Ιουνίου 2011

Σουηδία μόνο εσύ...1/2

Άνετα η Αϊκ Στοκχόλμης πήρε την σπουδαία νίκη με ένα 3-0 απο το πρώτο ημίχρονο.Ουσιαστικά το δεύτερο ημίχρονο ήταν μια τυπική διαδικασία μέχρι την λήξη της αναμέτρησης. Απο την άλλη πλευρά η Γκέτεμποργκ βρέθηκε πίσω στο σκορ με 0-1 απο την Έλφσμποργκ.Κατάφερε και έφτασε στην ισοφάριση αλλά δεν μπόρεσε να κάνει την ολική ανατροπή και να πάρει τον Άσο και εμείς το απόλυτο.

Σήμερα,έχουμε λιγότερα παιχνίδια απο το χθεσινό κουπόνι τα οποία έχουν να κάνουν με την σκανδιναβία. Φιλανδία,Σουηδία 1 και 2 έχουν την τιμητική τους.
Ενώ το κουπόνι συμπληρώνουν φιλικές αναμετρήσεις και ένα ματς απο την Αμερική.

Σουηδία
145 Έρεμπρο - Τζουργκάρντεν > 1,50 - 3,60 - 4,75 > U1,85 - O1,60

Η Γηπεδούχος είναι στην 3η θέση με 20 βαθμούς. Εντός έδρας έχει 3 νίκες, 1 ισοπαλία και 2 ήττες.
Έχει 2 under και 4 over. Δεν δείχνει ξεκάθαρη θέση,12-9.
Η Φιλοξενούμενη είναι στην 14η θέση με 11 βαθμούς. Εκτός έδρας έχει 1 νίκη, 1 ισοπαλία και 4 ήττες.
Έχει 1 under και 5 over. Μια απο τα ίδια στα γκολ που βάζει και αυτά που τρώεει,9-11.
Παράδοση: 0-0/1-1/2-0/1-0 > 2-2-0 > 4-0.

146 Κάλμαρ - Γκαϊς > 1,55 - 3,50 - 4,50 > U1,65 - O1,80

Έχει 4 under και 2 over. Επιθετική ομάδα στην έδρα της,10-3.
Η Φιλοξενούμενη είναι στην 4η θέση με 20 βαθμούς. Εκτός έδρας έχει 1 νίκη, 2 ισοπαλίες και 3 ήττες.
Έχει 4 under και 2 over.Έτσι και αυτή,δεν δείχνει κάτι προς το παρόν,6-9.
Παράδοση: 1-2/2-2/4-0/2-2/3-1 > 2-2-1 > 0-5.