Σελίδες

Παρασκευή 1 Ιουλίου 2011

Στόχος είναι το...Απόλυτο!...2/4

Νομίζω ότι ο Ιούνιος έκλεισε με τον καλύτερο τρόπο. Ένα ακόμη απόλυτο ήταν αυτό που έπρεπε να γίνει και έγινε. Ας τα πάρουμε την σειρά. Καταρχάς,στην Φινλανδία η Τούρκου με την Χάκα έφεραν το over με δυο σημαντικά γκολ στο 83 και στο 86! Ύστερα η Μπραν με ένα γκολ σε κάθε ημίχρονο αποτελείωσε την Όντ Γκρέναλντ και εμείς κρατήσαμε τον Άσο. Τέλος,όλα περνούσαν απο την Βραζιλία και τον αγώνα της Φλουμινένσε με την Ατλέτικο Παραναένσε ή αλλιώς ομάδα που παραπέει. Εκεί που το ημίχρονο πηγαίνει να βγει δίχως τέρμα δυο γκολ απο εκεί που το δεν το περιμένεις φέρνουν το παιχνίδι στο 2-0 και πλέον το απόλυτο αλλά κα το over ήταν θέμα χρόνου,κάτι που έγινε στο δεύτερο ημίχρονο με το τελικό 3-1.

Σήμερα έχουμε πάρει στα χέρια μας,το νέο καλό θα έλεγα κουπόνι. Κυρίως θέμα αυτού η Πρέμιερ Ιρλανδίας.Βέβαια υπάρχει ένα παιχνίδι απο την Σουηδία 2,Βραζιλία 2 και την Ιαπωνία. Εννοείται ότι δεν έχουμε ξεχάσει την Μεγάλη Πρεμιέρα για το Κόπα Αμέρικα στα γήπεδα της Αργεντινής. Η Οικοδέσποινα αντιμετωπίζει στις 03:45 την Βολιβία,θέλοντας μια δυνατή πρεμιέρα και όχι ένα στραβοπάτημα.

Πρέμιερ Ιρλανδίας
202 Μπρεϊ - Σλίγκο Ρόβερς > 4,00 - 3,35 - 1,65

Η Γηπεδούχος είναι στην 7η θέση με 31 βαθμούς.Εντός έδρας έχει 4 νίκες, 1 ισοπαλία και 5 ήττες.
Έχει 4 under και 6 over. Χρειάζεται μια προσοχή στην άμυνα της,11-15.
Η Φιλοξενούμενη είναι στην 3η θέση με 37 βαθμούς.Εκτός έδρας έχει 3 νίκες, 4 ισοπαλίες και 3 ήττες.
Έχει 7 under και 3 over. Επιθετικά δεν πάει και άσχημα στα εκτός έδρας,8-6.
Παράδοση: 1-2/1-1/2-0/2-1/0-0/3-1/2-2/2-3/1-3/0-0 > 3-4-3 > 4-5.

203 Ντάνταλκ - Μποέμιαν > 1,95 - 3,10 - 3,15 > U1,55 - Ο1,90

Η Γηπεδούχος είναι στην 5η θέση με 32 βαθμούς.Εντός έδρας έχει 4 νίκες, 4 ισοπαλίες και 2 ήττες.
Έχει 5 under και 5 over. Επιθετική ομάδα,17-10.
Έχει 6 under και 4 over. Επιθετικά πετάει,12-7.
Παράδοση: 0-1/0-2/1-0/1-2/0-0 > 1-1-3 > 1-4.

Βραζιλία2
206 Βίλα Νοβα - Ικάσα > 1,55 - 3,45 - 4,50

Η Γηπεδούχος είναι στην 9η θέση με 11 βαθμούς.Εντός έδρας έχει 2 νίκες, 1 ισοπαλία και 0 ήττες.
Έχει 1 under και 2 over. Δείχνει πολύ καλή στην επιθετική αλλά και αμυντική λειτουργία,7-3.
Η Φιλοξενούμενη είναι στην 18η θέση με 6 βαθμούς.Εκτός έδρας έχει 0 νίκες, 0 ισοπαλίες και 4 ήττες.
Έχει 3 under και 1 over. Κάκιστη η άμυνα της,1-8.