Σελίδες

Κυριακή 3 Ιουλίου 2011

Κυριακή με Σκανδιναβία!...4/4

Δυνατά μπήκαμε και την χθεσινή ημέρα με την Σουηδία να κάνει ότι θέλουμε. Πολύ εύκολα θα έλεγα ότι πέρασε η Φάλκενμπεργκ,καθώς επικράτησε με 5-1 της Λαντσκρόνα. Με ανατροπή καθάρισε η Ατβίνταμπεργκ την Μπρομαποϊκάρνα. Μπορεί να έχανε με 0-1 στο πρώτο ημίχρονο,όμως στο δεύτερο ήρθε η ανατροπή και πέρασε ένας ακόμη ωραίος Άσος. Απο εκεί και ύστερα κάτι άλλαξε. Η Γκαϊς ηττήθηκε απο την Γκέφλε σε διάστημα 20΄. Στα πρώτα λοιπόν 20λεπτά του παιχνιδιού έχανε με 0-3.
Το μόνο που κατάφερε να κάνει στην επανάληψη ήταν να μειώσει στο τελικό 2-3. Τέλος, το Ντάλας έμεινε στο 2-0 με αντίπαλο την Κολόμπους και το over δεν ήρθε ποτέ.

Σήμερα, θέλοντας να κάνουμε τις σωστές επιλογές αφήσαμε απ΄έξω παιχνίδια απο την Ιαπωνία,την Νορβηγία 2, την Φινλανδία που πολύ αλλάζουν οι αποδόσεις,την Σουηδία 2 και την Αμερική.
Έτσι λοιπόν δεν μένουν και πολλά. Μόνο Νορβηγία 1 και Σουηδία 1.
Φυσικά υπάρχουν και αγώνες για το Κόπα Αμέρικα.

Νορβηγία 1
247 Λίλεστρομ - Βίκινγκ > 1,75 - 3,30 - 3,60 > U1,90 - Ο1,55

Η Γηπεδούχος είναι στην 8η θέση με 19 βαθμούς.Εντός έδρας έχει 3 νίκες, 1 ισοπαλία και 2 ήττες.
Έχει 1 under και 5 over. Λίγη προσοχή στην άμυνα για να έχουν αξία τα γκολ που βάζει,13-11.
Η Φιλοξενούμενη είναι στην 14η θέση με 14 βαθμούς.Εκτός έδρας έχει 2 νίκες, 1 ισοπαλία και 4 ήττες.
Έχει 5 under και 2 over. Κάκιστη αμυντική λειτουργία,3-11.
Παράδοση: 2-0/3-1/4-1/2-0/1-1/1-1 > 4-2-0 > 4-2.

248 Μπραν - Στάμπαεκ > 2,00 - 3,20 - 2,90 > U2,20 - Ο1,40

Έχει 4 under και 3 over. Λίγη προσοχή στην άμυνα,10-7.
Η Φιλοξενούμενη είναι στην 6η θέση με 20 βαθμούς.Εκτός έδρας έχει 4 νίκες, 2 ισοπαλίες και 1 ήττα.
Έχει 1 under και 6 over. Για εκτός έδρας καλά τα πηγαίνει,19-15.
Παράδοση: 2-2/3-0/1-2/1-1/2-2 > 1-3-1 > 1-4.

Σουηδία 1
260 Χάκεν - Μιάλμπι > 1,60 - 3,40 - 4,25 > U1,75 - Ο1,70

Η Γηπεδούχος είναι στην 10η θέση με 19 βαθμούς.Εντός έδρας έχει 3 νίκες, 3 ισοπαλίες και 1 ήττα.
Έχει 2 under και 5 over. Δείχνει ένα επιθετικό πρόσωπο,13-8.
Η Φιλοξενούμενη είναι στην 14η θέση με 14 βαθμούς.Εκτός έδρας έχει 1 νίκη, 1 ισοπαλία και 5 ήττες.
Έχει 3 under και 4 over. Κάκιστη αμυντική γραμμή,4-12.
Παράδοση: 1-0/3-2/0-1 > 2-0-1 > 2-1.

261 Χάλμσταντ - Αϊκ Στοκχόλμης > 3,00 - 3,10 - 2,00 > U1,60 - O1,85

Η Γηπεδούχος είναι στην 16η θέση με 7 βαθμούς.Εντός έδρας έχει 1 νίκη, 3 ισοπαλίες και 3 ήττες.
Έχει 5 under και 2 over. Λίγα πράγματα,4-7.
Η Φιλοξενούμενη είναι στην 6η θέση με 23 βαθμούς.Εκτός έδρας έχει 1 νίκη, 2 ισοπαλίες και 4 ήττες.
Έχει 3 under και 4 over. Ο κακός χαμός στην άμυνα της,5-12.
Παράδοση: 2-2/2-2/2-1/1-2/1-2 > 1-2-2 > 0-5.