Σελίδες

Κυριακή 11 Μαρτίου 2012

Super League: 24η Αγωνιστική - Μέρος 2ο...4/5

Απο σεισμούς άλλο τίποτα. Στο ''Γεντί Κουλέ'' η ομάδα του ΟΦΗ αν και όπως την είδα στο πρώτο ημίχρονο πάταγε καλά στον αγωνιστικό χώρο και δημιούργησε τις περισσότερες ευκαιρίες έμεινε στο 0-0 ως το 84ο λεπτό,με τον Πανιώνιο να σημειώνει το μοναδικό τέρμα στην αναμέτρηση με το οποίο ουσιαστικά μαζεύονται πολύ παραπάνω και πάλι απο την επικίνδυνη ζώνη. Ο Ατρόμητος,στην άλλη αναμέτρηση που άρχισε στις 17:15 ξεκλείδωσε στο δεύτερο ημίχρονο την άμυνα της Δόξας Δράμας και με δυο τέρματα πήρε ένα νέο τρίποντο που του δίνει άλλη αισιοδοξία για το μέλλον. Βέβαια, η μεγάλη έκπληξη πραγματοποιήθηκε απο τον Αστέρα Τρίπολης και την ομάδα του Σάκη Τσιώλη όπου επικράτησε του ΠΑΟΚ με 2-3. Τα πρώτα 20λεπτά ήταν αυτά που ουσιαστικά έκριναν την αναμέτρηση πριν καν αρχίσει.

Σήμερα,έχουμε τα υπόλοιπα παιχνίδια της 24ης αγωνιστικής με την Κέρκυρα,τον Πας Γιάννενα και τον Παναιτωλικό, να βρίσκονται σε δύσκολη θέση και σε περίπτωση που δεν πάρουν την νίκη,ένα αποτέλεσμα που αποτελεί μονόδρομο και για τους τρεις,τότε θα υπάρχει σοβαρό πρόβλημα. Επιπλέον,υπάρχει το παιχνίδι του Ολυμπιακού κόντρα στον Άρη και φυσικά το πρόγραμμα κλείνει με το ντέρμπι της ΑΕΚ με τον Παναθηναϊκό,στο ΟΑΚΑ.

382 ΚΕΡΚΥΡΑ - ΞΑΝΘΗ > Άσος > 2,30 Πέρασε 2-0

383 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΕΝΑ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ > Άσος > 1,90 Πέρασε 2-0

402 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΑΡΗΣ > Over > 1,85 Πέρασε 3-0

403 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ > Άσος > 1,85 Πέρασε 2-0

417 ΑΕΚ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ > Goal-Goal > 1,85 Χάθηκε 2-0

Κυριακή 11 Μαρτίου,15:00 με 17:00
στην συχνότητα του ΑΓΡΙΝΙΟ 9.37FM με τον Παρασκευά Μάζη.